Як зараз виглядає Ірина Мерлені, яка виграла для України історичне "золото" Олімпіади

Як зараз виглядає Ірина Мерлені, яка виграла для України історичне 'золото' Олімпіади

8 лютого свій 38-й день народження відзначила знаменита українська спортсменка, олімпійська чемпіонка 2004 року по вільної боротьби Ірина Мерлені.

Мерлені стала однією з семи тріумфаторів нашої країни на Іграх в Афінах. Вона була сильнішою за всіх своїх суперниць у ваговій категорії до 48 кілограм. Тоді вона в додатковій трихвилинці здолала Чихару Ітьо з Японії. Це перемога стала історичною першою для України у жіночій вільної боротьби на головних стартах чотириріччя.

Читайте: Лілія Подкопаєва: як виглядає 41-річна гімнастка після трьох пологів

У 2012 році Ірина вирішила завершити спортивну кар'єру, однак при цьому залишається активною. Її запрошують на церемонії відкриття спортивних заходів. У 2017-му вона втретє вийшла заміж, виховує двох синів, захоплюється танцями на пілоні.

Пропонуємо своїм читачам побачити, як зараз виглядає Мерлені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український борець греко-римського стилю Семен Новіков завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи.