Українець став віце-чемпіоном світу і зробив несподіваний вчинок в прямому ефірі

22,8 т.

Український самбіст Андрій Кучеренко, після фіналу в категорії до 62 кілограмів на чемпіонаті світу з бойового самбо зробив пропозицію своїй нареченій, повідомляє прес-служба ФСУ.

Андрій Кучеренко та його дівчина

Після закінчення програного поєдинку українець взяв мікрофон і покликав на татамі свою дівчину, яка від хвилювання розридалася.

"Хоча мені сьогодні не вдалося перемогти, але у мене вже є" золото "! Це моя Вікторія" Після чого запропонував їй руку і серце. У відповідь киянин почув "Я згодна".

Для Кучеренко румунське "срібло" стало третьою срібною медаллю чемпіонатів світу. Андрій був другим в Софії-2016 і Сочі-2017. Залишається побажати, щоб сімейне "золото" допомогло здобути "золото" спортивне.

Читайте: У Росії турнір з самбо завершився смертельною трагедією

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що український АТОшнік виграв чемпіонат світу з самбо, перемігши росіянина