''Полякова без трусів'': Світоліна викликала обговорення через фото в купальнику

75,4 т.

Українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує відновлюватися після закінчення сезону і перемоги в Підсумковому турнірі в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000. На своїй сторінці в Instagram перша ракетка України виклала пікантне фото в купальнику.

"Прокачана для відпочинку", - прокоментувала свій пост Світоліна.

Підписники тенісистки повправлялись в дотепності в коментарях. "Десь там так Полякова поруч бігає, тільки без трусів", "Кукурудзу там не продають?", "Завдяки вашій перемозі я тепер теж можу відпочити", - жартували фанати Еліни.

Читайте: "Гордість країни": Світоліна отримала нагороду

Нагадаємо, що Світоліна стала першою тенісисткою України, яка виграла Підсумковий турнір. На змаганнях наша спортсменка виграла всі п'ять матчів. У груповому раунді Світоліна обіграла Петру Квітову,Кароліна Плішкова і Каролін Возняцкі. У півфіналі Світоліна не без проблем здолала Кікі Бертенс, а в фіналі створила справжню сенсацію, обігравши переможницю Відкритого чемпіонату США-2018 Слоан Стівенс.