Найкраща біатлоністка планети назвала секс своїм планом на новорічні канікули

Доротея Вірер

Знаменита італійська біатлоністка Доротея Вірер похвалилася своїми планами на різдвяно-новорічни канікули.

За словами 30-річної спортсменки вона буде намагатится відпочити від тренувань і буде вiддаватися плотським утіхам.

"Я буду їсти, спати і займатися сексом", – заявила діюча володарка Кубку світу з біатлону на пресконференції після заключної гонки в календарному роцi.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у цій гонці з масовим стартом Доротея Вірер фінішувала на третьому місці. У поточному особистому заліку італійка знаходиться на шостому місці (304 бали). Лідирує норвежка Марті Олсби Ройселанд (415).

Відзначимо, що Доротея Вірер є триразовою чемпіонкою світу, дворазовою володаркою Великого кришталевого глобуса, триразовою володаркою Малого кришталевого глобуса в різних дисциплінах. Доротея двічі вигравала "бронзу" на Олімпіадах (в Сочі-2014 і Пхенчхані-2018).

Раніше Доротея Вірер похвалилася підтягнутою фігурою в купальнику. Італійка вирішила на вихідних покататися на яхті

Найкраща біатлоністка планети виклала в Instagram фотографії з відпочинку, показавши, як виглядає в міжсезоння.