Мілевський – уболівальнику: сиди на дивані, і не п*зди, баране

Артем Мілевський

Колишній футболіст київського "Динамо" Артем Мілевський влаштував холівар з уболівальниками в Instagram його колишнього партнера по клубу і збірній України Олександра Алієва.

Алієв розмістив свій гол "Дніпру" в матчі 23-го туру УПЛ, який відбувся 18 березня 2013 року. На 67-й хвилині Олександр точним ударом зі штрафного зміг вразити ворота Яна Лаштувки. На 83-й хвилині остаточний рахунок 2:0 оформив Мілевський.

У коментарях до голу Артема спровокував один з уболівальників, нагадавши йому про любов до алкоголю. У відповідь Мілевський не стримався.

"Закрий свого рота. Сиди на дивані своєму і не п*зди", – різко відповів футболіст.