Мексиканська фанатка роздяглася на трибуні, святкуючи забитий гол, і зібрала 5 млн переглядів. Відео

11,9 т.

Мексиканська вболівальниця Карла Гарца стала справжньою зіркою у себе на батьківщині після чвертьфінального матчу плей-оф місцевого чемпіонату між "Тигрес" та "Пачукою" (1:0). Єдиний гол був забитий із пенальті на 88-й хвилині.

Фанатка так зраділа успіху своєї команди, що не зважаючи на присутніх навколо людей, підняла майку, продемонструвавши оголені груди.

Дівчина не тільки не посоромилася інших глядачів, а й спокійно з ними позувала, хвалячись своїми формами.

За кілька днів ролик зі "стриптизом" зібрав 5,5 млн. переглядів.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися і інші знімки дівчини.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!