Матч НБА зупинили через конфлікт Леброна Джеймса та фанатки: фото дівчини

Леброн Джеймс

Недавній матч регулярного сезону НБА зупинили на кілька хвилин через конфлікт між зіркою "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброном Джеймсом і фанаткою "Атланти Хокс" Джуліаною Карлос.

За вісім хвилин до закінчення четвертої чверті баскетболіст щось сказав чоловікові 25-річної дівчини, який разом із нею сидів у першому ряду. Після цього вона встала, зірвала з себе захисну маску і почала нецензурно висловлюватися на адресу Леброна, сказавши йому закрити рот та забиратися.

На паркеті тут же з'явилися співробітники служби безпеки та вивели пару із залу. Сам поєдинок все ж був дограний і закінчився перемогою "Лейкерс" із рахунком 107:99.

Пізніше Джуліана вибачилася за свою поведінку і визнала, що втратила контроль над собою, оскільки образили її кохану людину. Після інциденту на її сторінку в Instagram підписалися близько 80 тисяч осіб. У відповідь на це 25-річна дівчина закрила свій акаунт у соціальній мережі.

Тим не менш, OBOZREVATEL пропонує вам поглянути на фотографії фанатки, яка не побоялася вступити в конфлікт з самим "Королем Джеймсом".