Чемпіонка Європи з України знялася у купальнику, викликавши "вау!" своєю красою

11,9 т.
Ярослав Магучіх

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка 7 березня з результатом 2 метри виграла чемпіонат Європи, своє міжсезоння проводить на спекотних пляжах Португалії.

19-річна дніпрянка виклала свої знімки в купальнику, викликавши бурхливу реакцію у підписників в Instagram. Багато хто назвав фігуру українки "приголомшливою". Інші не змогли висловити нічого, крім вигуків.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам самі помилуватися зовнішністю нашої співвітчизниці. Зазначимо, що Магучіх володіє неофіційним титулом найкрасивішої спортсменки нашої країни.

Ярослава Магучіх знялася в купальнику
Ярослава Магучіх вразила формами
Ярослава Магучіх на пляжі
Ярослава Магучіх  у зеленому купальнику
Ярослава Магучіх на тренуванні
Коментарі під фото

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 лютого Магучіх із результатом 202 см виграла турнір у Карлсруе, встановивши світовий рекорд серед спортсменок до 20 років у закритому приміщенні.

27 жовтня 2019 року Магучіх отримала приз "Висхідна зірка" на урочистій щорічній церемонії нагородження EA Golden Tracks, яка пройшла в Таллінні (Естонія).

30 вересня 2019-го Ярослава принесла збірній України срібну нагороду на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, завоювавши друге місце в стрибках у висоту. Водночас 18-річна спортсменка встановила світовий рекорд серед юніорів у віковій категорії U-20.