УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Відомий футбольний ведучий перкваліфікувався в DJ

720
Відомий футбольний ведучий перкваліфікувався в DJ

Ведучий проекту "Третій Тайм" на ICTV та автор багатьох футбольних програм на українському телебаченні Микола Васильков став DJ-єм.

Прем’єрний ДіДжей сет "Герой нашого Часу" Миколи Василькова відбувся у столичному ресторан-клубі "Толстой". Проти ночі неділі в "Толстому" пролунали 16 треків від Василькова, зокрема і неофіційний гімн клубу "Лідс Юнайтед" у виконанні Аманди Палмер!

- Миколо, ви поміняли професію?

- Ні, я прийняв пропозицію агенції Top Media Communication і Ольги Черткової взяти участь у лінійці DJ-сетів "Герой нашого Часу", де свої улюблені треки ганяють відомі люди. Це був для мене перший досвід, я залишився, чесно кажучи, в ейфорії.

- Ви продовжите таку діяльність і надалі?

- Насправді, це в принципі звична для мене практика, я беру учать і ведучим акцій та концертів, і коментатором телешоу, і учасником проектів… Треба тільки правильно навчитися працювати на пульті, я відразу не впетрав, що там до чого. Багато з тих, хто планував прийти на мій перший сет, не змогли пробитися в Толстой, зараз ми обговорюємо наступну акцію.

- Над чим іще ви зараз працюєте?

- Якщо відкинути телевізійну діяльність, то я беру участь у декількох проектах, зокрема разом із НСК Олімпійським ми готуємо грандіозну акцію Рекорд Світу — 50 тисяч жінок на Стадіоні. У вівторок на Олімпійському уже пройде прес-конференція про наміри, сама подія запланована на березень 2013 року.